tel. 533 332 329

Kontenery / O Nas / O Firmie


O firmie

Jestesmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą oferującą usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu sprzętu z sektora budowlanego.

Głównym celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa, dbająca nie tylko o sprzedaż, czy wynajem sprzętu, ale również profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi konsultanci i przedstawiciele handlowi stanowią najwyższej rangi specjalistów w dziedzinach sprzętu budowlanego, budowy boisk ze sztucznej nawierzchni, maszyn do konserwacji boisk, a także kontenerowego budownictwa modułowego, którego jesteśmy producentami.

By oddać Państwu jak najszerszą możliwość wyboru, nasza firma oferuje sprzedaż i wynajem różnego rodzaju maszyn budowlanych, kontenerów mieszkalnych i socjalnych, a także kontenerowych zapleczy szatniowych, które w obecnych czasach są tak powszechne.
Główną zaletą naszej firmy jest rozszerzenie oferty o sprzęt fabrycznie nowy i używany. Oferujemy urządzenia niezbędne zarówno do rozpoczęcia jak i zakończenia wszelkich prac budowlanych.

Firma  jest wyłącznym autoryzowanym importerem maszyn do konserwacji boisk marki SMG.
Marki, która jako jedyna od ponad 20 lat projektuje i produkuje profesjonalne urządzenia do montażu i konserwacji nawierzchni syntetycznych z trawy syntetycznej oraz poliuretanu.

W szerokiej gamie produktów SMG możecie Państwo znaleźć zarówno najdrobniejsze akcesoria do naprawy trawy syntetycznej jak i profesjonalne maszyny do wyczesywania wypełnienia boiska z piasku kwarcowego lub granulatu gumowego.

W celu zapewnienia odpowiedniej konserwacji nawierzchni syntetycznych oferujemy Państwu ponad 10 różnych urządzeń pilęgnacyjno-czyszczących, które gwarantują maksymalne wydłużenie żywotności boiska oraz poprawiają bezpieczeństwo i komfort gry . Urządzenia mniejsze prowadzone ręcznie ( Turf Soft TS2 i TS 3), większe samojezdne ( Turf Boy TB2, CareMax CM2, SportChamp SC 2) oraz różnorodne przystawki do ciągników spełnią każdą potrzebę klienta.
Funkcje pielęgnacyjne i czyszcząco-konserwujące maszyn SMG dostosowane są do wszelkich wymagań producentów nawierzchni oraz UEFA i FIFA dotyczących pielęgnacji boisk syntetycznych. SMG to marka maszyn rekomendowanych przez większość producentów sportowych nawierzchni syntetycznych.

Misja firmy :
- Dbamy o naszych klientów dostarczając najwyższej jakości maszyny, części zamienne oraz usługi serwisowe.
- Dbamy o pracowników poprzez motywację, rozwój i angażowanie w działania firmy.
- Dbamy o otoczenie oferując nowoczesne, wysokiej klasy produkty.
- Nasze zobowiązania wobec udziałowców to uzyskanie zwrotu z zainwestowanego kapitału i pomnażanie go.
- Nasze zobowiązania wobec dostawców to zwiększenie ich udziału w rynku oraz wzmocnienie świadomości ich marki.
- Nasze utożsamianie się z tymi wartościami owocuje rozwojem firmy w oparciu o długofalowe relacje z klientami, dostawcami i partnerami.


 
Pliki do pobrania:

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAZY I DOSTAWY
 
 
kontenery biurowe wroclaw
copyright 2010-2023
design. fdesign.pl
code. okinet.pl